Steaua – Lyon – 3-5 – 21.10.2008

Update: Marius Lacatus a demisionat. Sincer chiar n-am inteles reactia lui Gigi Becali. Cand castiga e bun, cand pierde ii da cu sutul in „dos”. Nici macar nu a incercat sa-l opreasca. Era asa fericit Becali ca pleaca Lacatus, parca era ca in cazul cu Gheorghe Hagi.

Astazi Steaua Bucuresti a pierdut in fata lui Lyon cu scorul de 3-5. Chiar daca stelisti au deschis scorul repede si in primele 15 minute au reusit sa marcheze 2 goluri, n-au stiut sa conserve rezultatul. La pauza scorul era in favoarea romanilor, dar Lyon a reusit sa profite de greselile Stelei si reusit sa egaleze si chiar sa marcheze 2 goluri in 3 minute. Asta e. Steaua este pe ultimul loc in grupa in Champions League. S-a spulberat visul stelisitlor de a merge mai departe in Champions League. Hai Steaua!!!

4 păreri la “Steaua – Lyon – 3-5 – 21.10.2008

1. Cosmin

Salut! Daca ai mai multe idei despre meciul asta si vrei sa scrii un text, ai putea sa-l trimiti la concursul Talentul Anului, din cadrul Premiilor Ioan Chirila. Bafta! 🙂